KISS digital logo

Aplikujesz na stanowisko

React Developer

Jest nam niezmiernie miło, że zamierzasz dołączyć do naszego zespołu. Aby rozpocząć proces rekrutacji, wypełnij poniższy formularz i załącz swoje CV. Odezwiemy się tak szybko, jak to możliwe.

Administratorem danych osobowych jest KISS digital sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Krasińskiego 17/5. Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji przez czas niezbędny na jego przeprowadzenie.

Jeżeli wyrazi Pani/Pan dobrowolną zgodę na przetwarzanie danych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji dane będą przetwarzane przez okres 4 lat. W razie cofnięcia zgody na przyszłe rekrutacje dane te zostaną niezwłocznie usunięte.

Przewidywanymi odbiorcami danych są pracownicy działu HR oraz kadra kierownicza decydująca o zatrudnieniu.

Przysługuje Pani/Panu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych dotyczących swojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania (w tym zmiany zgód). Przysługuje Pani/Panu także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych albo Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych).